Mijn naam is Alle Heyman getrouwd met Cinda en vader van twee volwassen kinderen, woonachtig in Vledder en geef training aan groep 4.

Passie voor de fiets, een fantastische uitvinding zo mooi dat ik ze ook verzamel van stads, lig, race en MTB fiets, lowrider, shopper enz.

Ik fiets zeker 1 keer per jaar samen met andere MTB`ers een Trans Alp en een racefiets tocht in de Alpen en dit is zeer verslavend, ook train ik elke dinsdag avond mee met de 18+ groep.

23 jaar geleden ben ik begonnen bij de vrijwillige Brandweer in Vledder en hiervoor is een goede conditie vereist zo is ook het fanatieke MTB en begonnen.

Ik kwam een aantal jaar geleden aanraking met MTB Havelte en kreeg de gelegenheid om stage te lopen voor de trainers opleiding WT2.

De volgende stap is training geven om aan de fiets beheersing, techniek en conditie te werken en nog belangrijke plezier eraan te beleven maar ook de groeps dynamiek

speelt een belangrijke rol.

Ik vind het plezierig om de jeugd te motiveren op de MTB bij deze mooie club.