Nieuws

Veel nieuwe jeugdleden

Veel nieuwe jeugdleden

 

Het gaat erg goed met de jeugdafdeling van onze vereniging. De jeugdtrainingen op zaterdagmiddag (van 14.00 - 15.30 uur) worden druk bezocht. Het afgelopen jaar is het aantal jeugdleden gegroeid van 108 naar 126!

 

De eerste twee maanden van het nieuwe seizoen was de toestroom in de jongste groep zelfs zo groot dat we hebben moeten besluiten om tussen onze vaste wisselmomenten na de zomer- en kerstvakantie een extra doorschuifronde in te lassen.

 

Op dit moment zijn er genoeg trainers en begeleiders om alle groepen te bemannen. Om dit in de toekomst zo te houden, zou het mooi zijn als we nog een paar enthousiaste trainers en/of begeleiders aan ons team zouden kunnen toevoegen. Wie belangstelling heeft, kan dit aangeven via jeugd@mtbhavelte.nl of tijdens de training melden bij één van de trainers.

Sponsoren

sponsoren-feb2019

Kalender

 

 

  • di 15 september - sluitingsdag

Facebook Stream

Wielerbonden

knwu ntfu