Nieuws

Trainers gezocht!

Vacature trainer jeugd / volwassenen

Jeugdtraining 1Wie komt ons enthousiaste team van trainers versterken na de zomer?

Om de toekomst van onze vereniging te kunnen garanderen is het nodig te kunnen bouwen en vertrouwen op vrijwilligers. Alleen met vrijwilligers kunnen we onze vereniging draaiende houden!! Daarom zijn we per direct op zoek naar trainers en begeleiders voor de jeugd en/of volwassenen, om onze leden beter te kunnen helpen in hun ontwikkeling op de mountainbike.

Ben jij iemand die ... :

  • bereid is zich in te zetten voor de MTB ver. Havelte eo.;
  • coöperatief, sportief, communicatief en een teamwerker is;
  • graag met mensen werkt;
  • zich wil ontwikkelen als mountainbiketrainer of –begeleider;
  • iemand waar we op kunnen rekenen. ... Dan zijn wij op zoek naar jou!!

MTB vereniging Havelte biedt:

  • voldoening en een goede en sportieve sfeer;
  • gezelligheid en fun: deel uitmaken van een jong en enthousiast team;
  • veelzijdige en dynamische activiteiten met eigen inbreng;
  • mogelijkheden en/of opleidingen om jezelf te ontwikkelen;
  • kledingpakket van de mountainbike vereniging.

Tijdsbesteding: De inschatting is dat deze functie tot een paar uur per week van je zal vragen op de dinsdagavond en/of zaterdagmiddag. Hiernaast worden door de trainers regelmatig trainingsactiviteiten georganiseerd als; trainingsdagen/-weekenden, clinics, enz. Dit is geen verplichting als je trainer bent, maar het is wel erg leuk! Als jij je herkent in het bovenstaande profiel, dan kun je voor meer informatie contact opnemen met Herbert van Brussel tel. 06-45056533 of e-mail trainingen@mtbhavelte.nl

Sponsoren

sponsoren-feb2019

Kalender

Facebook Stream

Wielerbonden

knwu ntfu