Welkom op de website van MTB Havelte

Hieronder leest u het laatste nieuws

Nieuws

Seizoensafsluiting

Seizoensafsluiting

13 juli 2023

Zaterdag 8 juli hebben we in stijl de vakantie ingeluid. Het was een warme dag dus de ijsco’s van Snack en Zo waren zeker op zijn plaats.

Vriendendag

Vriendendag

3 juni 2023

MTB Havelte vrienden- en vriendinnendag Wil jij ook eens aan je vrienden laten zien hoe leuk het mountainbiken is? Op zaterdag 1 juli mag je een vriend of vriendin meenemen tijdens de training. Leden van MTB-Havelte hoeven zich niet op te geven maar, de kinderen die extra meegaan kun je aanmelden via trainingen@mtbhavelte.nl Er zijn … Lees meer

Wijzigingen bestuurssamenstelling

20 mei 2023

Het bestuur van onze mooie mountainbikevereniging heeft enkele wijzigingen ondergaan. Door het gebrek aan invulling van de vrijgekomen functies en het, vanwege privé redenen, terugtrekken van Emiel Bezembinder was het voor de overgebleven bestuursleden niet mogelijk om de belangen van de vereniging op een juiste manier te behartigen. Gelukkig is Kaj Rietberg bereid gevonden om … Lees meer

Belangrijk nieuws

Pasmoment clubkleding

Pasmoment clubkleding

25 augustus 2023

Clubkleding Zoals de meesten van jullie wel weten zijn er 3 bestelrondes per jaar voor het bestellen van onze clubkleding. De sluitingsdatums zijn vastgesteld op 15 mei, 15 september en 15 januari. Op deze datums wordt de bestelsite tijdelijk gesloten. De bestellingen worden dan verzameld en geproduceerd. Zodra alle kleding in Havelte kleuren klaar ligt … Lees meer

Pasmoment clubkleding

Pasmoment clubkleding

19 mei 2023

Clubkleding Zoals de meesten van jullie wel weten zijn er 3 bestelrondes per jaar voor het bestellen van onze clubkleding. De sluitingsdatums zijn vastgesteld op 15 mei, 15 september en 15 januari. Op deze datums wordt de bestelsite tijdelijk gesloten. De bestellingen worden dan verzameld en geproduceerd. Zodra alle kleding in Havelte kleuren klaar ligt … Lees meer

Annulering Koningscup en LJC

Annulering Koningscup en LJC

12 april 2023

Tot onze grote spijt moeten wij jullie meedelen dat de LJC Havelte en de Koningscup geannuleerd moeten worden.   Rijksvastgoedbedrijf en het Ministerie van Defensie hebben van hun Sectie Natuur het advies gekregen om het gebruik van hun terrein voor een evenement niet langer toe te staan. De reden is dat er niet uitgesloten kan … Lees meer