Beste leden, op donderdag 15 september heeft het bestuur vergaderd. Peter Beijne was verhinderd en na zo’n lange vakantie periode heb je veel punten te bespreken. De bestuurlijke hoogtepunten van deze keer:
- Het ledenaantal per 15 september 2011 is 489. De groei is gestagneerd. De zomervakantie speelt hierbij een grote rol. De jeugddag op zaterdag 1 oktober zal, zo leert de ervaring, weer nieuwe leden opleveren. Het mountainbiken blijft in trek.
- De rekening 2011 en begroting 2012 wordt besproken. Vooral de rekening 2011 baart de penningmeester zorgen. Nog steeds zijn alle nota’s van onze wedstrijden niet binnen. En de afrekening is zeker niet compleet. Tijdens de ledenvergadering meer hierover!
- We bespreken het programma voor 2012. Wel of geen twee activiteiten in één weekend. Het idee om te gaan werken met steunleden en donateurs. Zo ook de agenda voor 2012 die de volgende vergadering wordt vastgesteld.
- Bij de trainers zijn een aantal mutaties te vermelden. Gerard Gutjens is gestopt en Jorg Prins heeft een andere baan en ’s avonds minder tijd. Dus zijn we op zoek naar nieuwe trainers. Robert Bosma heeft aangegeven eventueel de trainerscursus in 2012 te gaan volgen. Als er meer mensen zijn die dat willen dan zullen we dat zeker stimuleren.
- Op zaterdag 15 oktobere organiseren we de C 1000 Abe Brouwer Parel van Drenthetocht. Meer hierover op de website.
- De RABObank jeugddag is op zaterdag 1 oktober. Heb je nog even tijd meld je dan aan als vrijwilliger.
- Op dinsdag 4 oktober 2011 start bij Martijn´s Race en bikecenter de sleutelcursus. Er zijn nog drie plekjes vrij. Dus ben je geïnteresseerd meld je dan aan bij Ruud.
- Tijdens de ledenvergadering op woernsdag 16 november hebben we als thema voeding en sporten. Een thema dat we die avond willen verkennen. Daarna kan er zelfs een verdiepingslag worden gemaakt voor de wedstrijdrijders.
- Het bestuur heeft de eerste aanzet gemaakt om het beleidsplan voor de vereniging weer te herzien. Tijdens de volgende vergadering weten we beter wat ons de komende jaren zal gaan boeien.
- Volgende bestuursvergadering donderdag 20 oktober 2011 bij Jeroen.
Heb je bespreekpunten of ideeën, laat het ons weten.