De uitslagen zijn bekend:

Jeugd – cat. 1-3 – Resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd
1 146 Tim van Goor Nijeveen 3 16:50.566
2 145 Jannick Brand Steenwijkerwold 3 17:20.821
3 142 Dave Beugelink Tuk 3 17:49.360
4 153 Lisa van der Heide Wolvega 3 17:51.269
5 144 Lorenzo Bleeker Tuk 3 18:38.996
6 152 Sara van der Heide Wolvega 3 20:51.169
7 156 Amelie Beekwilder Havelte 3 22:43.380
8 155 Juliette Beekwilder Havelte 3 22:45.706
9 143 Juriën Bezembinder Steenwijk 2 17:27.898
10 154 Myka van ’t Hoog Assen 2 18:32.807
11 151 Joris Wijngaard Wolvega 2 27:02.742
DNS 149 Rafael Horsman Schoonebeek
DNS 150 Pim de Vries Haule

 

Jeugd – cat. 4-7 – Resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd
1 171 Vera van der Heide Wolvega 3 30:24.139
2 172 Sven Ravesteyn Wezep 3 30:29.588
3 174 Lars Welink Assen 3 35:12.021
4 175 Thomas Wijngaard Wolvega 2 27:24.686
5 176 Lars Seijsener Heerenveen 2 31:03.971
DNS 173 Maud de Vries Haule

 

jeugd – cat. 4-7 – resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd
1 117 Sven Nijkamp Zwolle 5 44:08.910
2 112 Wesley Boers Koekange 5 45:06.433
3 127 Milan van der Zee Emmen 5 45:06.716
4 120 Robin Super Meppel
5 113 Steijn A. van Gelderen Tuk 5 46:28.946
6 110 Colin Beugelink Tuk 5 47:30.192
7 116 Thomas Kragt Steenwijkerwold 5 48:49.647
8 119 Nick Snippe Assen 5 49:56.998
9 111 Casper Bezembinder Steenwijk 4 41:31.564
10 125 Viviënne Van Der Greft Marum 4 41:31.983
11 126 Yuri van ’t Hoog Assen 4 41:43.622
12 118 Jens Smit Tuk 4 42:24.962
13 115 Stan Kemper Steenwijkerwold 4 43:27.173
14 114 Thijs Gritter Assen 4 43:27.285
15 132 Stan Logtmeijer Zuidveen 4 43:38.051
16 131 Jesse Heijden Bovensmilde 3 41:09.860

 

nieuwelingen en junioren – resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd
1 467 Joris Funken Assen 7 57:27.012
2 464 Willem Jan Belt Dalen 7 1:00:08.360
3 479 Jesse van ’t Hoog Assen 7 1:00:23.678
4 474 Lars Smit Tuk 7 1:00:26.451
5 468 Niels Grit Smilde 7 1:02:43.226
6 480 Sil van der Wal Assen 7 1:03:31.557
7 475 Job Weijdema Tuk 7 1:03:31.974
8 470 Sander Hoving Tolbert 7 1:04:14.445
9 473 Noud Smeenge Loon 7 1:04:44.278
10 478 Lars Bosma Giethoorn 7 1:05:45.296
11 469 Gijs Horsthuis Meppel
12 476 Joey Berkenpies Assen 6 56:32.049
13 471 Marijn Oosterhof Oosterwolde 6 59:33.427
14 472 Hidde Otter Meppel 6 1:01:29.378
15 465 Mitchell Blomsma Bovensmilde 6 1:01:50.122
16 466 Thomas van Emst Steenwijk 6 1:06:34.062
DNS 477 Ivar Hengeveld Dalen

 

volwassenen – 15+ – resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd
1 373 Yvette Vermeer Wapse 6 1:02:37.007
2 377 Marion Tuin Steenwijk 6 1:06:00.715
3 370 Linja de Jonge Oosterhesselen
4 371 Gaby Vermeer Wapse 5 56:46.456
5 372 Inge Vermeer Wapse 5 56:53.591
6 376 Jessica Lantinga Uffelte 5 59:38.198
7 375 Chantal Hofstede Staphorst 5 1:08:49.287
DNS 374 Marianne Vlasveld Rotsterhaule

 

heren licentie 18+ – resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd
1 774 Thom Bonder Assen 7 55:36.975
2 779 Bart Kortleve Ruinerwold 7 55:43.893
3 778 Erik Groen Apeldoorn 7 57:16.415
4 781 Dylan Schra Staphorst 7 59:15.111
5 780 Yvar Kortleve Ruinerwold 7 59:53.104
6 782 Ruben Versluis havelte 7 1:01:24.590
7 785 Brian de Vries Wolvega 7 1:02:08.843
8 783 Mart Vos Aalden 7 1:02:47.132
9 777 Bram Gras WILLEMSOORD 7 1:03:06.058
10 776 Michiel van Goor Nijeveen 7 1:04:42.112
11 784 Sander van Gelderen Tuk 6 1:00:06.472
DNS 775 Lucas Bruns Enschede

 

funklasse mannen – resultaat
Pos Nr. Naam Hometown Ronden Tot. Tijd Verschil Gat Beste Td In Rnd
1 275 Tom Pool Ruinerwold 7 1:04:47.294 8:26.236 1
2 279 Joost Versluis dieverbrug 7 1:04:57.868 10.574 10.574 8:26.137 1
3 263 Robert Bosma Giethoorn 0
4 274 Klaas Jan Kin Meppel 6 55:49.025 1 Ronde 1 Ronde 8:22.544 1
5 266 arie de jong oosterwolde 6 56:14.868 1 Ronde 25.843 9:02.345 3
6 282 Karl Timmerman Staphorst 6 56:53.832 1 Ronde 38.964 8:55.422 1
7 267 Sander Dekker De Wijk 6 57:08.353 1 Ronde 14.521 8:26.965 1
8 271 Gerben de Groot Paterswolde 6 58:15.456 1 Ronde 1:07.103 9:14.384 1
9 270 Mark Groen Tuk 6 58:31.801 1 Ronde 16.345 8:47.585 1
10 273 Henry Jansen Ruinerwold 6 59:25.136 1 Ronde 53.335 9:23.160 1
11 291 Johan Dussel Eelde 6 1:00:20.660 1 Ronde 55.524 9:32.267 1
12 280 Jornt Bergsma Gorredijk 6 1:00:32.686 1 Ronde 12.026 9:28.236 1
13 283 Mark Eijkelkamp Peize 6 1:00:42.367 1 Ronde 9.681 9:36.788 1
14 278 Maurice Smeenk Meppel 6 1:00:49.668 1 Ronde 7.301 9:10.186 1
15 292 Albert Pieter Venema Havelterberg 6 1:01:03.514 1 Ronde 13.846 9:33.574 1
16 277 Erik Slomp Ruinerwold 6 1:01:11.339 1 Ronde 7.825 9:22.797 1
17 272 Maurice de Haan Havelte 6 1:01:12.265 1 Ronde 926 9:15.054 1
18 285 Sjoerd Mulder Opeinde 6 1:01:18.936 1 Ronde 6.671 9:15.957 1
19 287 Klaas Hofstede Staphorst 6 1:01:19.367 1 Ronde 431 9:27.610 1
20 262 Justin Bos Oldeberkoop 6 1:01:38.402 1 Ronde 19.035 9:23.865 1
21 268 Robert Geerts MEPPEL 6 1:02:01.460 1 Ronde 23.058 9:15.913 1
22 289 Rutger Stelma Meppel 6 1:02:51.204 1 Ronde 49.744 9:25.015 1
23 264 Ronald ter Braake Nijeveen 6 1:03:28.608 1 Ronde 37.404 9:15.879 1
24 286 Andre Lenting Steenwijk 5 55:55.393 2 Ronden 1 Ronde 9:54.256 1
25 288 Kaj Rietberg Meppel 5 57:13.787 2 Ronden 1:18.394 10:06.656 1
26 260 Theo Belt Hoogeveen 5 58:57.908 2 Ronden 1:44.121 10:10.670 1
27 269 Marcel Gritter Assen 0
DNF 265 Henk Broekhuizen Havelte 2 26:11.311 5 Ronden 3 Ronden 12:20.162 1
DNF 290 Tim Dussel Eelde 2 28:49.259 5 Ronden 2:37.948 11:40.956 1
DNS 261 Niels Bergman Havelte 0
DNS 276 Stephan Prins Havelte 0
DNS 281 Martijn Buld Ruinerwold 0
DNS 284 Nick Poortman Marknesse 0