Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 144 Luca Elsinga Jeugd Cat 1,2 en 3 4 22:23.331 5:16.046 Wolvega
2 149 Juliet Reenalda Jeugd Cat 1,2 en 3 4 22:48.331 25.000 25.000 5:35.195 Hertme
3 142 Lisa van der Heide Jeugd Cat 1,2 en 3 4 22:56.430 33.099 8.099 5:30.547 Wolvega
4 154 Joren Pijpker Jeugd Cat 1,2 en 3 4 23:13.516 50.185 17.086 5:18.363 Valthe
5 147 Dave Beugelink Jeugd Cat 1,2 en 3 4 23:35.004 1:11.673 21.488 5:36.063 Tuk
6 151 Tijn Reenalda Jeugd Cat 1,2 en 3 4 23:57.500 1:34.169 22.496 5:34.862 Hertme
7 152 Tim van Goor Jeugd Cat 1,2 en 3 4 24:03.824 1:40.493 6.324 5:37.027 nijeveen
8 150 Rafael Horsman Jeugd Cat 1,2 en 3 4 24:09.883 1:46.552 6.059 5:42.923 Schoonebeek
9 148 Jannick Brand Jeugd Cat 1,2 en 3 3 22:33.428 1 Ronde 1 Ronde 6:41.538 Steenwijkerwold
10 146 Thomas Wijngaard Jeugd Cat 1,2 en 3 3 23:00.983 1 Ronde 27.555 6:59.600 Wolvega
11 145 Lars Welink Jeugd Cat 1,2 en 3 3 23:40.224 1 Ronde 39.241 6:52.509 Assen
12 176 Lars Seijsener Jeugd Cat 1,2 en 3 3 23:57.642 1 Ronde 17.418 7:51.234
13 143 Sill van Rheenen Jeugd Cat 1,2 en 3 3 28:22.856 1 Ronde 4:25.214 8:39.187 Tuk
DNS Lorenzo Bleeker Jeugd Cat 1,2 en 3 Tuk
DNS Bjorn Schiphof Jeugd Cat 1,2 en 3 Sint Annaparochie
Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 186 Zoë Brakke Jeugd Cat 4 en 5 3 35:14.634 11:15.532 Staphorst
2 182 Tijn Nijhof Jeugd Cat 4 en 5 3 35:23.354 8.720 8.720 11:30.012 Zwolle
3 178 Colin Beugelink Jeugd Cat 4 en 5 3 35:54.059 39.425 30.705 11:40.152 Tuk
4 177 Milan van der Zee Jeugd Cat 4 en 5 3 36:47.122 1:32.488 53.063 11:40.965 Emmen
5 187 Simon Landman Jeugd Cat 4 en 5 3 37:19.085 2:04.451 31.963 12:02.864 Hengelo Ov
6 175 Lieke Capelle Jeugd Cat 4 en 5 3 38:41.782 3:27.148 1:22.697 12:15.527 Wolvega
7 179 Floris Reenalda Jeugd Cat 4 en 5 3 39:15.079 4:00.445 33.297 12:25.406 Hertme
8 174 Stan Kemper Jeugd Cat 4 en 5 3 39:15.228 4:00.594 0.149 12:15.513 Steenwijkerwold
9 181 Jurre Plender Jeugd Cat 4 en 5 3 39:17.430 4:02.796 2.202 12:32.328 Wezep
10 184 Jens Smit Jeugd Cat 4 en 5 3 39:24.387 4:09.753 6.957 12:48.829 Steenwijk
11 173 Vera van der Heide Jeugd Cat 4 en 5 3 39:33.081 4:18.447 8.694 12:26.865 Wolvega
12 182 Tristan Koskamp Jeugd Cat 4 en 5 3 39:38.827 4:24.193 5.746 12:19.484 Borne
13 171 Jan van Hooren Jeugd Cat 4 en 5 3 39:38.950 4:24.316 0.123 12:53.423 Oldebroek
14 170 Casper Bezembinder Jeugd Cat 4 en 5 3 40:30.724 5:16.090 51.774 12:46.735 Steenwijk
15 180 Micha Prins Jeugd Cat 4 en 5 3 40:30.992 5:16.358 0.268 12:46.349 Emmen
16 188 Mila van Dijken Jeugd Cat 4 en 5 3 42:21.058 7:06.424 1:50.066 13:14.310 Appingedam
17 172 Sven Ravesteyn Jeugd Cat 4 en 5 2 28:43.065 1 Ronde 1 Ronde 13:37.725 Wezep
18 189 Thijs Gritter Jeugd Cat 4 en 5 2 30:48.007 1 Ronde 2:04.942 13:53.110 Assen
19 185 Ties Hoeksma Jeugd Cat 4 en 5 2 34:38.335 1 Ronde 3:50.328 15:34.816
DNS Erwin Bakker Jeugd Cat 4 en 5 Nijeveen
Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 590 Willem Jan Belt Jeugd Cat 6 en 7 4 41:52.110 10:03.096 Dalen
2 591 Thomas Kragt Jeugd Cat 6 en 7 4 46:27.612 4:35.502 4:35.502 11:07.592 Steenwijkerwold
3 190 Coen Rinkel Jeugd Cat 6 en 7 4 46:46.197 4:54.087 18.585 11:21.965 Stompetoren
4 597 Wesley Boers Jeugd Cat 6 en 7 4 47:15.141 5:23.031 28.944 11:31.781 Koekange
5 595 Alex van den Akker Jeugd Cat 6 en 7 4 47:27.707 5:35.597 12.566 11:29.346 Hilversum
6 598 Gijs Horsthuis Jeugd Cat 6 en 7 4 47:53.051 6:00.941 25.344 11:28.199 Meppel
7 594 Steijn A. van Gelderen Jeugd Cat 6 en 7 4 48:32.607 6:40.497 39.556 11:48.198 Tuk
8 592 Hidde Otter Jeugd Cat 6 en 7 4 49:53.474 8:01.364 1:20.867 11:23.727 Meppel
9 593 Rick van Riesen Jeugd Cat 6 en 7 3 42:00.957 1 Ronde 1 Ronde 13:17.034 Elburg
Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 488 Bart Kortleve Nieuwellingen en Junioren 7 1:06:09.725 9:09.637 Havelte
2 480 Tim Sondermeijer Nieuwellingen en Junioren 7 1:07:53.645 1:43.920 1:43.920 9:18.398 Apeldoorn
3 479 Joris Funken Nieuwellingen en Junioren 7 1:08:22.039 2:12.314 28.394 9:19.012 Assen
4 471 Bram Meijerink Nieuwellingen en Junioren 7 1:10:18.631 4:08.906 1:56.592 9:49.710 Raalte
5 472 Stijn ter Schure Nieuwellingen en Junioren 7 1:10:18.862 4:09.137 0.231 9:50.912 Assen
6 466 Sem Hardlooper Nieuwellingen en Junioren 7 1:11:16.788 5:07.063 57.926 9:19.467 Wezep
7 467 Sam Borst Nieuwellingen en Junioren 7 1:11:23.491 5:13.766 6.703 9:43.886 Havelte
8 470 Stein Rinkel Nieuwellingen en Junioren Stompetoren
9 478 Huub van het Ende Nieuwellingen en Junioren 7 1:11:55.262 5:45.537 31.771 9:50.795 Wezep
10 481 Daan Geurtsen Nieuwellingen en Junioren 7 1:13:59.027 7:49.302 2:03.765 10:13.049 Nijkerkerveen
11 464 Beau van Steijn Nieuwellingen en Junioren 7 1:14:35.954 8:26.229 36.927 10:07.303 Nieuw Vennep
12 469 Caden Jagt Nieuwellingen en Junioren 7 1:14:49.720 8:39.995 13.766 9:59.112 Geesteren
13 468 Tobias Landman Nieuwellingen en Junioren 7 1:15:08.284 8:58.559 18.564 10:02.443 Hengelo Ov
14 477 Hugo Wormgoor Nieuwellingen en Junioren 7 1:15:45.345 9:35.620 37.061 10:30.274 Havelte
15 483 Rick Tissingh Nieuwellingen en Junioren 6 1:07:38.818 1 Ronde 1 Ronde 10:25.213 Uffelte
16 474 Dylan Vink Nieuwellingen en Junioren 6 1:08:44.519 1 Ronde 1:05.701 11:07.313 Hengelo
17 484 Arvid van der Roest Nieuwellingen en Junioren 6 1:08:44.815 1 Ronde 0.296 10:53.740 Joure
18 482 Thomas Nijenhuis Nieuwellingen en Junioren 6 1:09:25.670 1 Ronde 40.855 11:01.882 Groningen
19 465 Camiel Plender Nieuwellingen en Junioren 6 1:10:05.083 1 Ronde 39.413 11:13.680 Wezep
20 485 Pepijn Aalders Nieuwellingen en Junioren 6 1:11:56.816 1 Ronde 1:51.733 11:00.242 Norg
21 486 Thomas van Emst Nieuwellingen en Junioren 6 1:13:04.726 1 Ronde 1:07.910 11:27.998 Steenwijk
22 487 Marcel Bakker Nieuwellingen en Junioren 6 1:19:37.951 1 Ronde 6:33.225 11:59.283 Nijeveen
DNF 467 Lars Smit Nieuwellingen en Junioren 5 50:19.756 2 Ronden 1 Ronde 9:50.913 Steenwijk
DNF 475 Jasper Harders Nieuwellingen en Junioren 4 41:18.688 3 Ronden 1 Ronde 10:04.682 Lelystad
DNF 473 Boet Nijmands Nieuwellingen en Junioren 6 1:02:03.358 9:57.530 Harderwijk
Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 776 Yvar Kortleve Heren licentie 18+ 7 1:06:34.886 9:19.734 Havelte
2 775 Dylan Schra Heren licentie 18+ 7 1:06:39.024 4.138 4.138 9:20.074 Staphorst
3 771 Bram Gras Heren licentie 18+ 7 1:07:42.787 1:07.901 1:03.763 9:20.052 WILLEMSOORD
4 774 Erwin Houwer Heren licentie 18+ 7 1:09:19.222 2:44.336 1:36.435 9:22.634 Hoogeveen
5 773 Wim de Wit Heren licentie 18+ 7 1:11:04.619 4:29.733 1:45.397 9:38.931 Akkrum
6 769 Michiel van Goor Heren licentie 18+ Nijeveen
7 770 Roy Band Heren licentie 18+ 7 1:12:19.394 5:44.508 1:14.775 9:54.676 HEERHUGOWAARD
8 772 Xander van Espelo Heren licentie 18+ 7 1:12:26.389 5:51.503 6.995 10:13.742 Nunspeet
DNS Brian de Vries Heren licentie 18+ Wolvega
Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 255 André Brakke Funklasse Mannen 7 1:13:35.854 9:57.523 Staphorst
2 243 Sven Kolman Funklasse Mannen 7 1:13:43.784 7.930 7.930 10:10.343 Nijverdal
3 252 Robert Bosma Funklasse Mannen 7 1:14:20.906 45.052 37.122 9:53.577 Giethoorn
4 248 Klaas Jan Kin Funklasse Mannen 7 1:15:11.600 1:35.746 50.694 9:58.078 Meppel
5 249 Sander Dekker Funklasse Mannen 7 1:15:21.286 1:45.432 9.686 10:29.501 De Wijk
6 256 Tom Pool Funklasse Mannen 7 1:16:11.460 2:35.606 50.174 10:21.669 Ruinerwold
7 244 Martin Tanja Funklasse Mannen 7 1:16:32.198 2:56.344 20.738 10:44.276 Haulerwijk
8 260 Hielke Heijs Funklasse Mannen 7 1:16:46.832 3:10.978 14.634 10:07.181 Meppel
9 253 Mark Eijkelkamp Funklasse Mannen 7 1:17:13.761 3:37.907 26.929 10:43.090 Peize
10 250 Alfred Kist Funklasse Mannen 6 1:07:06.903 1 Ronde 1 Ronde 10:45.343 Wijnjewoude
11 242 Dennis de Bijl Funklasse Mannen 6 1:07:08.306 1 Ronde 1.403 10:42.541 Oss
12 258 Corné Vermeer Funklasse Mannen 6 1:07:29.634 1 Ronde 21.328 10:26.115 Wapse
13 247 Marco van Dijken Funklasse Mannen 6 1:07:38.657 1 Ronde 9.023 10:35.404 Appingedam
14 261 Klaas Hofstede Funklasse Mannen 6 1:08:14.092 1 Ronde 35.435 10:44.001 Staphorst
15 245 Michael-Angelo Romana Funklasse Mannen 6 1:11:09.502 1 Ronde 2:55.410 11:16.550 Veenendaal
16 246 Janko van Esch Funklasse Mannen 6 1:17:26.434 1 Ronde 6:16.932 11:52.338 Heerenveen
17 251 Ronald ter Braake Funklasse Mannen 6 1:19:12.052 1 Ronde 1:45.618 11:52.462 Nijeveen
DNF 257 Arnoud Korf Funklasse Mannen 5 1:05:35.506 2 Ronden 1 Ronde 12:05.573 Steenwijk
DNF 241 Jan van Riesen Funklasse Mannen 5 1:07:33.086 2 Ronden 1:57.580 10:52.239 Elburg
Pos Nr. Naam Categorie Ronden Tot._Tijd Verschil Gat Beste_Td Hometown
1 371 Danique van Espelo Vrouwen 15+ 6 1:08:29.834 11:00.956 Nunspeet
2 369 Lisa Band Vrouwen 15+ HEERHUGOWAARD
3 373 Iris Offerein Vrouwen 15+ 6 1:09:11.201 41.367 41.367 11:01.002 Meppen
4 376 Gaby Vermeer Vrouwen 15+ 6 1:13:56.413 5:26.579 4:45.212 11:22.093 Wapse
5 378 Yvette Vermeer Vrouwen 15+ 6 1:13:56.892 5:27.058 0.479 11:22.877 Wapse
6 372 Linja de Jonge Vrouwen 15+ 6 1:15:55.293 7:25.459 1:58.401 11:38.287 Oosterhesselen
7 370 Paula van Baar Vrouwen 15+ 6 1:16:17.307 7:47.473 22.014 11:56.234 Schermerhorn
8 377 Inge Vermeer Vrouwen 15+ 5 1:06:29.708 1 Ronde 1 Ronde 12:37.962 Wapse
9 375 Mirthe Hultink Vrouwen 15+ 5 1:08:14.811 1 Ronde 1:45.103 12:37.050 Havelte
10 368 Karin Dolstra Vrouwen 15+ 5 1:30:33.863 1 Ronde 22:19.052 12:55.208 Beetsterzwaag
DNF 374 Manou Golbach Vrouwen 15+ 1 13:57.261 5 Ronden 4 Ronden 12:36.489 Oldenzaal
DNS Nicole van Es Vrouwen 15+ Ulvenhout
DNS Stella Rieke Vrouwen 15+ Rheine